Srpen 2010

The Burning Forest

15. srpna 2010 v 16:43 | Sackboy-T
Naštěstí je Zola v odpouštěcí náladě, ale něco děsí býky Buffalo, a protože jste trochu vděčný kluk, možná byste měli zjistit, co se děje! Všimněte si , že tu je stále víc horko ...

Popis levelu bude doplněn .


Burning Forest
15.9.2009 napsal a v 15:43 dopsal Sackboy-T .

Swinging Safari

15. srpna 2010 v 16:24 | Sackboy-T
Královská ponorka musela nouzově přistát, avšak přímo na vrchu jedné z cenných soch Zoly, což jí rozbilo na kousky. Je čas navštívit Zolu v jeho paláci a omlouvit se, což s trochou pomoci od žiraf a opic nebude žádný problém.

Popis levelu bude doplněn .

( Toto video dokonce i obsahuje umístění všech Prize Bubbles / Bublin Odměn ! )

Swinging Safari 1

15.9.2010 napsal a v 15:24 dopsal Sackboy-T .

Hned 2 trailery na LittleBigPlanet 2 !

15. srpna 2010 v 15:45 | Sackboy-T |  Zbytek
Hoj , hoj ! Dnes mám pro vás lahůdku ... jsou to dva exclusivní trailery na LittleBigPlanet 2 !

Ten první byl na webu už delší dobu , ale čas jsem si udělal až teď . Tak se kochejte , přátelé ...

Official LittleBigPlanet 2 trailer


LittleBigPlanet 2 Adventure trailer


15.9.2010 napsal a v 14:45 dopsal Sackboy-T .

Postup

15. srpna 2010 v 15:18 | Sackboy-T |  Zbytek
Hoj , hoj , Sackboyové , opět jsem tu s aktulizací našeho postupu .

Jak si asi možná někteří všimli , už jsem dokončil nové logo . Povedlo se , ne ? Můžete se o svůj názor podělit v komentářích .

Poté jsem trochu poupravil " Officiální levely " . Po kliknutí na ně se dostanete na nabídku , kde si vyberete , z jaké oblasti chcete levely ( Savanah , Metropolis... ) . Poté se dostanete na výběr Levelů v této oblasti . Jednododuše poté kliknete na level , o jehož info máte zájem a zobrazí se vám podrobný návod o tom , jak tento level dokončit , také s videem , které to vše urychlí , no a nesmí chybět nějaký obrázek z Levelu . Postup času možná přibudou i rady , jak level " ACEnout " ( dokončit bez ztráty života ) a možná i mapa s Prize Bubbles / Bublinami odměn . Zatím jsem hotov jen s levely The Gardens ( Challenge a Surival levely se nepočítají , ty půjdou až později ) , ale hned se jdu vrhnout na Savanah a dodělám všechny detailní návody na dokočení levelu ( zatím hotov jenom u First Steps ) .

Jakmile s tím budu hotový , budu pokračovat u Patchů do 1.10 .

A pokud na to zbyde čas , přidám pár Add-onů .

Tak , to by bylo zatím vše , ještě informuji o už asi dost známé věci ... BLÍŽÍ SE LITTLEBIGPLANET 2 !!! Proto také přidám dva nové trailery na tuto bombu !

15.9.2010 napsal a v 14:18 dopsal Sackboy-T .

Officiální levely

15. srpna 2010 v 14:10 | Sackboy-T
Zatímco budete dělat vaše první kroky ve světě LittleBigPlanet, začnete si všímat, že je něco špatně ... některé planety Stvořitelských kurátorů a jejich výtvory jsou nezvěstné, a zdá se, že kurátor známý jen jako 'Collector ( Sběratel )' stojí za vším ...

Bude jen na vás zjistit, co ve jménu Sacboye se tady děje
hhh

The Gardens

15. srpna 2010 v 13:46 | Sackboy-T
Kolik Sackboyů se naučit se hrát, v anglické klasické Zahradě ? Všechni !

Vaše dobrodružství začíná v Zahradě, kde potkáte Krále a jeho ženu Královnu, Stvořitelští kurátoři tohoto zeleného a klidného království, a přátelského Pana Vajíčka, který vás povede vašemi prvními kroky v LittleBigPlanet.

LEVELY


First Steps / První kroky


Get a Grip / Získej úchyt


Skate to Victory / Dojeď si pro vítězství


Všechny ikonky jsou klikací - po kliknutí na obrázek ( či na adresu ) vás dovedou na podrobnější návod . Pro nefunkční klikací ikonku či nesrovnalosti v překladu pište na lbphq@email.cz . Děkujeme .

15.9.2010 napsal a v 12:45 dopsal Sackboy-T .

Skate to Victory !

15. srpna 2010 v 12:45 | Sackboy-T
Jenom práce a žádná zábava dělá všechny Sackboye smutnými uvnitř, a to je důvod, proč po náročném dni učení všeho, co můžete o skákání a chytání vědět, je čas si hrát! Dejte si pozor , protože jak na zahrady padá tma, můžou vypadat trochu strašidelně !

Popis levelu bude doplněn .


Skate to Victory
Skate to Victory 2
15.9.2010 napsal a v 11:45 dopsal Sackboy-T

Get a Grip

15. srpna 2010 v 12:30 | Sackboy-T
Musíte se naučit chodit, než budete moci běhat, nebo v tomto případě, než budete moci chytat - Jelikož jste se stali běžci první třídy, je čas na chytání věcí. Králův a královnin hrad je ideální místo pro zhoupnutí se na další úroveň a jízdu na královském oři.


Popis levelu bude doplněn .


Get a Grip 1

Get a Grip 2

15.9.2010 napsal a v 11:30 dopsal Sackboy-T .

First steps

15. srpna 2010 v 11:05 | Sackboy-T
Vítejte v Zahradách, idylickém hřišti, ve kterém se naučíte běhat, skákat, sbírat ceny, umisťovat nálepky, vyhýbat se nebezpečí, a obecně si najít svou cestu ve světě, pod bedlivým dohledem moudrého starého krále .

Na začátku k vám promluví Král . Není to nic důležitého , ale doporučuju si alespoň pro začátek přečíst . Běžte dál ( vzlítne před vámi pár ptáků , ale nenechte se tím vyvést z míry , prostě běžte dál ) , až narázíte na Pana Vajíčka . Ten vám dá jen tip ohledně skákání , nic důležitého ( doporučuju se chytit jeho hlavy ;) ) . Přeskočte zeď a uvidíte místo pro nálepku boty - nic důležitého , nevšímejte si toho ( tu nálepku získáte až v dalším postupu a je pro spuštění závodu - mimochodem je to jedna z trofejí , takže se sem pozdějí vraťte ) . Přeskákejte houby až k další zdi , za níž je CheckPoint . Opět narazíte na Pana Vajíčka , který vám pohovoří ohledně násobení bodů ( 5x rychle za sebou = 2x více bodů ) , kolem nějž 1e jich celkem dost . Dále se dostanete ke kopci s ptáčkem , který vám pohovoří o úrovních skákání ( Příklad - za vámi je větší plošina , na kterou můžete skočit . Stikněte jen tlačítko skoku a automaticky se dostanete na totu větší plošinu ) . Vyskákejte tyto kopce a poté bude sestup - a další ptáčkova rada ( pro skok dolů na nižší rampu stiskněte tlačítko skoku a pohněte páčkou dolů ) . Seskákejte tedy dolů až k dalšímu CheckPointu . Poté přeskákejte sérii překážek a dostanete se do kopce , kde čeká vaše první těžší překážka - otrávená voda . Nesmíte do ní spadnout , takže se po ní převezte po vodním mlýně - což vám radí i ptáček ... . Po zdolání následuje CheckPoint a Pan Vajíčko vás infojmuje o Bublinách odměn . Ty před vámi obsahují části oblečení - tak se pěkně oblečtě ! :)
Dále následuje další sestup , poté přejít most a ... ale né , byla to past ! Spadli jsme do propasti . Avšak následuje video o sebemordě , tak to udělejte a začínáte opět od posledního aktivního CheckPointu ( stejně jako v případě smrti ) - příště bude nad mosteme čekat ptáček , ktéré ho se chytíte ( připomínám - R1 ) a přeletíte nad propastí... :) . Následuje další sešlap , CheckPoint ( odteď jen CHP ) a informace od královny plus video o tom , jak umísťovat nálepky , které získáte v Bublinách odměn před vámi , a nalepovat si je hned vyzkoušíte . Nalepte oblečení na panáčka a ten vám za odměnu otevře most před vámi . Ten přejděte a dostanete další Bubliny odměn , tentokrát s výhodou pro majitele Playstation Eye , kteří budou moci nalepovat své vlastní fotky . O tom vám něco řekně královna a i video . Jděte dál , naposledy prohoďte řeč s králem a jste u konce levelu ! Gratuluji ! :)


Garden 1


15.9.2010 napasal a v 10:04 dopsal Sackboy-T .