Postup

15. srpna 2010 v 15:18 | Sackboy-T |  Zbytek
Hoj , hoj , Sackboyové , opět jsem tu s aktulizací našeho postupu .

Jak si asi možná někteří všimli , už jsem dokončil nové logo . Povedlo se , ne ? Můžete se o svůj názor podělit v komentářích .

Poté jsem trochu poupravil " Officiální levely " . Po kliknutí na ně se dostanete na nabídku , kde si vyberete , z jaké oblasti chcete levely ( Savanah , Metropolis... ) . Poté se dostanete na výběr Levelů v této oblasti . Jednododuše poté kliknete na level , o jehož info máte zájem a zobrazí se vám podrobný návod o tom , jak tento level dokončit , také s videem , které to vše urychlí , no a nesmí chybět nějaký obrázek z Levelu . Postup času možná přibudou i rady , jak level " ACEnout " ( dokončit bez ztráty života ) a možná i mapa s Prize Bubbles / Bublinami odměn . Zatím jsem hotov jen s levely The Gardens ( Challenge a Surival levely se nepočítají , ty půjdou až později ) , ale hned se jdu vrhnout na Savanah a dodělám všechny detailní návody na dokočení levelu ( zatím hotov jenom u First Steps ) .

Jakmile s tím budu hotový , budu pokračovat u Patchů do 1.10 .

A pokud na to zbyde čas , přidám pár Add-onů .

Tak , to by bylo zatím vše , ještě informuji o už asi dost známé věci ... BLÍŽÍ SE LITTLEBIGPLANET 2 !!! Proto také přidám dva nové trailery na tuto bombu !

15.9.2010 napsal a v 14:18 dopsal Sackboy-T .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama