First steps

15. srpna 2010 v 11:05 | Sackboy-T
Vítejte v Zahradách, idylickém hřišti, ve kterém se naučíte běhat, skákat, sbírat ceny, umisťovat nálepky, vyhýbat se nebezpečí, a obecně si najít svou cestu ve světě, pod bedlivým dohledem moudrého starého krále .

Na začátku k vám promluví Král . Není to nic důležitého , ale doporučuju si alespoň pro začátek přečíst . Běžte dál ( vzlítne před vámi pár ptáků , ale nenechte se tím vyvést z míry , prostě běžte dál ) , až narázíte na Pana Vajíčka . Ten vám dá jen tip ohledně skákání , nic důležitého ( doporučuju se chytit jeho hlavy ;) ) . Přeskočte zeď a uvidíte místo pro nálepku boty - nic důležitého , nevšímejte si toho ( tu nálepku získáte až v dalším postupu a je pro spuštění závodu - mimochodem je to jedna z trofejí , takže se sem pozdějí vraťte ) . Přeskákejte houby až k další zdi , za níž je CheckPoint . Opět narazíte na Pana Vajíčka , který vám pohovoří ohledně násobení bodů ( 5x rychle za sebou = 2x více bodů ) , kolem nějž 1e jich celkem dost . Dále se dostanete ke kopci s ptáčkem , který vám pohovoří o úrovních skákání ( Příklad - za vámi je větší plošina , na kterou můžete skočit . Stikněte jen tlačítko skoku a automaticky se dostanete na totu větší plošinu ) . Vyskákejte tyto kopce a poté bude sestup - a další ptáčkova rada ( pro skok dolů na nižší rampu stiskněte tlačítko skoku a pohněte páčkou dolů ) . Seskákejte tedy dolů až k dalšímu CheckPointu . Poté přeskákejte sérii překážek a dostanete se do kopce , kde čeká vaše první těžší překážka - otrávená voda . Nesmíte do ní spadnout , takže se po ní převezte po vodním mlýně - což vám radí i ptáček ... . Po zdolání následuje CheckPoint a Pan Vajíčko vás infojmuje o Bublinách odměn . Ty před vámi obsahují části oblečení - tak se pěkně oblečtě ! :)
Dále následuje další sestup , poté přejít most a ... ale né , byla to past ! Spadli jsme do propasti . Avšak následuje video o sebemordě , tak to udělejte a začínáte opět od posledního aktivního CheckPointu ( stejně jako v případě smrti ) - příště bude nad mosteme čekat ptáček , ktéré ho se chytíte ( připomínám - R1 ) a přeletíte nad propastí... :) . Následuje další sešlap , CheckPoint ( odteď jen CHP ) a informace od královny plus video o tom , jak umísťovat nálepky , které získáte v Bublinách odměn před vámi , a nalepovat si je hned vyzkoušíte . Nalepte oblečení na panáčka a ten vám za odměnu otevře most před vámi . Ten přejděte a dostanete další Bubliny odměn , tentokrát s výhodou pro majitele Playstation Eye , kteří budou moci nalepovat své vlastní fotky . O tom vám něco řekně královna a i video . Jděte dál , naposledy prohoďte řeč s králem a jste u konce levelu ! Gratuluji ! :)


Garden 1


15.9.2010 napasal a v 10:04 dopsal Sackboy-T .
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama