Březen 2010

Sesterské weby

30. března 2010 v 23:39 Návody
Ahoj , jsem to opět já , s podobným článkem jako tím předešlým ( SPřátelené weby ) , ale rozdíl je v tom , že se sem vy dostat nemůžete . Zde jsou odkazy na weby , na kterých se někdo z našich adminů alespoň trochu podílel :

Web o hře World of Warcraft , na které se podílel Sackboy-T .

Web o hře Club Penguin , na které se podílel Sackboy-T .

Spřátelené weby

30. března 2010 v 23:36 Návody
Ahoj , zde je místo pro váš baner ! Chcete mít svojí ikonku na této stránce ? Jak je to těžké ? Lehčí to snad být ani není ! Napište nám na email lbphq@email.cz , do Předmětu napište " Spřátelený web " a napište nám adresu vašeho webu a na co se zaměřuje . Odpověď vám přijde do jednoho týdne a pokud ne , kontaktujte nás prostředictvím komentářů . Bereme jak banery , tak adresy !

  Banery :

Odkazy :

Historie webu

30. března 2010 v 17:32 | Sackboy-T |  Historie webu
Článek se postupem času aktualizuje .

Historie a
Web byl založen ve čtvrtek , 25 . 3 . 2010 a měl jednoho admina - Sackboy-T . Později se připojili i Sackboy-L a Sackboy-H . Web byl založen z jediného důvodu - na Wikipedii ( česká verze ) se dalo o LittleBigPlanet najít krátké a povídání a odkaz na dva weby . Oba dva byly hodně dlouho neaktualizované a jeden z nich byl založen na Blog.cz . A proto mě napadl šílený nápad založit web o LittleBigPlanet , plně aktualizovaný a nezameškající . A to se také stalo , ve středu , 31.3.2010 byl zahájen plný provoz ( web byl už dřív , ale dodělával se desing ) . Naše adresa je zvěčněn na Wikipedii a budeme se snažit nezklamat .

Růst

29. března 2010 v 21:38 | Sackboy-T |  Zbytek
Opět zdravím , pro jednou z jednoho normálního článku...

Chci jen tak upozornit na změny na webu... desing je už až pár položek v menu skoro hotový , ještě je potřeba doladit položky menu a potom hlavní obrázek... vyberu nějaký vhodný a upravím ho do " našeho " , současný byl udělán na rychlo .

Změny v rubrikách budou jen doplňující , jenom weby budou rozděleny do dvou rubrik - sesterské a spřátelené weby . Potom chci ještě udělat vlastní recenzi LBP , dopsat info o Media Molecule ( tvůrci hry ) a našich adminech a článek o historii webu bude rychlej . Potom zapracuju na Historii hry a poté už bude po pár grafických úpravách web připraven do plného provozu ( počítám , že to bude asi středa , 29 . března 2010 ) .

Pokud chcete , zanechte v komentářích názor , jak se vám desing webu líbí ...

Takže si vzpomeňte na web ve středu , kdy už bude zahájen provoz...

                                                                29.3.2010 napsal a v 21:38 dopsal Sackboy-T .

O tvůrcích hry

28. března 2010 v 21:10 | Sackboy-T |  O tvůrcích hry
                           
                      
Opět si křížíme cesty , jaká náhoda... x) ... ale , k věci . V tomto článku bych vám měl více přiblížit tvůrce hry LittleBigPlanet , jejíž je náš blog zasvěcený... také však vám vlastně vysvětlím , o čem hra vlastně je... bude to ta těžší část , protože to v pár bodech popsat nejde... ale s chutí do toho , půl levelu hotovo... x)

Hra LittleBigPlanet je novým projektem Marka Healeyho, tvůrce hry Rag Doll Kung Fu. Hru vytváří ve svém novém studiu Media Molecule exkluzivně pro herní konzoli PlayStation 3 ( poté i na PSP ) . Hra byla poprvé ohlášena na Game Developers Conference v San Francisku v roce 2007. LittleBigPlanet představuje mix plošinovky a budovatelské hry. Hráči dostávají do rukou tvůrčí nástroje s jejichž pomocí lze za běhu měnit herní úrovně, a to dokonce ve spolupráci s ostatními hráči. Jejich avatarem v herním světě je malá postavička zvaná Sackboy, která dokáže uchopovat předměty nebo jiné postavičky. Svého avatara můžete upravit k obrazu svému, jeho zevnějšek i obličej. V jednotlivých úrovních se mohou nacházet nepřátelé a také speciální objekty, které lze sbírat, a tak si zvyšovat skóre. Vytvořené úrovně, nebo i jen části úrovní (předměty, objekty, textury) lze sdílet s ostatními hráči skrze online službu herní konzole PlayStation 3. Cílem vývojářů je vytvořit velkou komunitu hráčů, kteří sobě pro radost i pro radost ostatních hráčů budou vytvářet nové zajímavé úrovně a předměty, které pak například budou moci další hráči využít při tvorbě vlastních úrovní. ( zdroj : Wikipedie [ brzy bude k dispozici i náš vlastní popis hry ] )

TVŮRCI HRY
Informace budou doplněny .

O nás

28. března 2010 v 20:02 O nás
LBP zdar ! Možná si říkáte , co je to za ty pařany , co provozujou tenhle web ? Možnost je malá , ale i pro tyhle případy pro vás dělám článek jen o nás... tak jdeme do toho... x)

Sackboy-T
Sackboy-T
Jo ... tak to jsem já ... hlavní admin celý stránky , Sackboy-T ...  můj PSN účet je MrTheRiedl , takže pokud někdy budete chtít , rád si s někým zahraju online ... ale k věci ... na LBP mě můžete většinu času vidět takhle - Kabuki Actor kostým , prostě mi přirostrl k srdci... jakmile však budu mít PSN 20€ card , asi si koupím InFamous kostým , ale prozatím mě čekejte v tomhle... a co vůbec tady na webu sprovozňuju . Jak už jsem říkal kdysi , mám na starosti vše , co se motá okolo LBP na Playstation 3 ... prostě všechny rubriky , co vidíte normálně v menu , ty mám na starosti... stejně jako chod webu , desing atd . A konakt na mě ? Může být , ale ne osobní... spojit se se mnou můžete přes email - lbphq@email.cz . I na Facebook use s námi můžete spojit ... přes naší fanouškovskou stránku ( zde ) se můžete dozvědět například i chystané akce webu a podobně . Ale celkem jsem odbočil od tématu.,.. asi ještě k LBP , mám hotovo 50 % trofejí ( zbytek comunitty trofeje a trofeje za placené add-ony ) , dodělanou příběhovou linii... nevím , co bych dodal ... snad vám to bude stačit ... x)

Sackboy-L
Informace budou doplněny .

Sackboy-H
Informace budou doplněny .

Zdravím

24. března 2010 v 21:42 | Sackboy-T
Tak , na nový blog přece patří nějaké to uvítání a popis , takže ahoj , vítejte na stránce o hře LittleBigPlanet .

Nejprve , vlastně hned ze začátku chci říct , že se na stránce usilově pracuje , nyní především na desingu , takže neočekávejte ze začátku velké zázraky... nechte nám tak týden , dva , na rozkoukání a dodělání desingu a poté už se to tu rozjede naplno....

A o čem web vlastně bude ? Hmm... zásadní otázka.. .ale prostá odpověď . jistě každý slyšel o plošinovce nazvané LittleBigPlanet ... ano , velmi zásadní pokrok ve hrách od SONY ( rozhodně neříkám , že hry typu inFamous jsou salát ) . A právě této hře se bude náš web věnovat . Velmi mě zklamalo , že odkaz na Wikipedii vedl na stránku , ktéra nebyla více než rok aktualizována ... a právě tomuto chceme zamezit , chceme dokonce pomoct pár hráčům ke koupi této hry ! A , jen tak mimochodem , LittleBigPlanet ( od teď už jen LBP ) je jen na Playstation 3 (PS3 ) a Playstation Portable ( PSP ) .

Další zajímavý poznatek - admini . Pokud se mé úvahy vyplní , o tento web se budou starat 3 admini . Já budu první - mě budete znát pod přezdívkou Sackboy-T . Je to proto , že má oblíbená přezdívka na všech hrách je Tojsemja , ale jinak má přezdívka na Playstation Network ( PSN ) je MrTheRiedl ... to už je ale jiná kapitola ... x) . Budu se na webu hlavně zaměřovat na LBP na PS3 , na její levely , kostýmy , stahovatelné Add-Ony atd... a taky na úpravu textů zbylých dvou... x) ... Druhým adminem bude Sackboy-L . Netřeba se snad vyjadřovat o původu této přezdívky , je to prostě stejné jako ostatní , ale na začátku má T... to snad stačí... x) ... ten ale bude jako jediný mít na starost LBP na PSP ... levely , kostýmy , Add-Ony , atd .... a poslední bude SackBoy-H ... také se nebudu ke koncovému písmenu vyjadřovat , ale hlavní je to , že bude se mnou spolupracovat ( my se totiž na webu snažíme vyhíbat slovu dělat [ z osobních důvodů... x) ] ) na obsahu LBP na PS3... oba dva jsme majiteli této konzole... a jeho práce bude stejná jako moje... levely , kostýmy , Add-Ony... však už to znáte ... x)

A ještě se chci vyjádřit k poslední kapitole , jak je pravidelná aktualizace... řekl bych , že minimálně dvakrát do týdne nějaká bude , rozhodně s ničím nepočítejte o víkendech a možná někdy i o prázninách... to už předem berte na vědomí , že tu v těch dobách nic nebude... a ještě k aktualizacím o pracovním týdnu - budou většinou k večeru , jinak jen v ojedinělých případech i v dobách odpoledních a dopoledních...

A nakonec vás mohu jen požádat o náštívení sesterských webů www.donaldovalegie.estranky.cz a www.epf.estranky.cz .... díky... x)

To je vše ze začátku... takže dokud tu nebude pořádný desing , s ničím moc nepočítejte... ale máte právo trpět nudou až dva týdny... xD

24.3.2010. sepsal a v 21:42 dopsal Sackboy-T